Важно иметь независимость от государства – Супрун

Важно иметь независимость от государства – Супрун
Важно иметь независимость от государства – Супрун

Гражданам следует подумать и о собственной независимости. Такое мнение выразила 24 августа в Facebook исполняющая обязанности министра здравоохранения Украины Уляна Супрун.

«В День Независимости также стоит подумать о собственной независимости. Признаком действительно независимого и сильного человека является инициативность, самостоятельность и готовность нести ответственность за свои решения. Так, как это делают наши защитники еще с 2014-го – не дожидаясь благоприятных условий или полного обеспечения, шли и делали свое дело», – написала она.

И.о. министра считает, что «на самом деле важно иметь также независимость от государства».

«Зависимость всех сфер жизни человека от государства является сугубо советской моделью. И государство не должно все делать и решать за нас, потому что это удобно и безопасно только на первый взгляд. На самом деле это отнимает у нас свободу и делает нас менее конкурентоспособными по сравнению с остальным миром», – отметила Супрун.

ЖОВТИЙ СКОТЧ

У День Незалежності маємо не лише нагоду святкувати, що нам вдалося зберегти державність, а й вкотре подякувати нашим захисникам. Адже цей день сьогодні маємо завдяки їм — хлопцям та дівчатам, чоловікам та жінкам, що п’ять років тому покинули своє буденне і комфортне життя та пішли на війну. Уже п’ять років свято Незалежності відбувається в умовах російської агресії, і щороку ми платимо дуже високу ціну за неї. Чути Державний Гімн та бачити Державний Прапор від Львова до Краматорська можемо завдяки тому, що на передовій стоять наші захисники та не віддають агресору ані сантиметру нашої землі. Військові та ветерани сьогодні пройдуть Маршем по Києву. Зупиніться, подякуйте за мужність та відповідальність. Подивіться їм в очі та прикладіть руку до серця. #НашіКотики все зрозуміють. У День Незалежності також варто подумати про власну незалежність. Ознакою дійсно незалежної та сильної людини є ініціативність, самостійність та готовність нести відповідальність за свої рішення. Так, як це роблять наші захисники ще з 2014 — не чекаючи сприятливих умов чи повного забезпечення, йшли та робили свою справу . Та насправді важливо мати також незалежність від держави. Залежність усіх сфер життя людини від держави є суто совєцькою моделлю. І держава не має все робити та вирішувати за нас, бо це зручно та безпечно лише на перший погляд. Насправді ж це забирає у нас свободу та робить нас менше конкурентноздатними у порівнянні з іншим світом. Треба свідомо розрізняти поняття свободи та незалежності — “freedom” та “independence”. Свобода — це можливість діяти самостійно. Незалежність — це суб’єктність, вона є основою. З Днем незалежності! ❤️🖤До зустрічі на Марші Захисників України. Відео: Babylon'13 Lethal Kittens

Опубліковано Уляна Супрун Пʼятниця, 23 серпня 2019 р.

24 августа в Украине отмечают День Независимости.

Источник: http://gordonua.com/news/politics/vazhno-imet-nezavisimost-ot-gosudarstva-suprun-1217994.html